2021-01-04 Столична лікарня отримала від «БРСМ-НАФТА» 6 не-інвазивних вентиляторів.

Столична лікарня отримала від «БРСМ-НАФТА» 6 не-інвазивних вентиляторів.

Відповідальний бізнес – це коли дбаєш не лише про інтереси власної компанії і своїх співробітників, а й про співгромадян в цілому.
Команда БРСМ передала 6 не-інвазивних вентиляторів для серцево-легеневої реанімації у «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини».

«Ми вважаємо своїм обов’язком надавати максимальну матеріальну та соціальну підтримку медичним закладам у боротьбі з COVID-19. Відповідальне ставлення до власного здоров’я, безпеки оточуючих та допомога хворим – так в мережі «БРСМ-НАФТА» розуміють повагу і турботу про українців», – прокоментував Андрій Біба, власник бренду «БРСМ-НАФТА».

«Мережа АЗК «БРСМ-НАФТА» не вперше допомагає медичним закладам столиці. Раніше лікарі Києва вже отримували від БРСМ медичні маски, захисні костюми 5 ступеня захисту та захисні окуляри, а також пальне для швидких. Цього разу поповнено «парк» вентиляторів, які, до речі, рятуватимуть пацієнтів і після закінчення пандемії», – наголосив Олександр Науменко, керівник «Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини».

Закликаємо колег, партнерів не бути байдужими, за можливості надавати підтримку медичним закладам і докладати усіх зусиль для подолання виклику, що стоїть перед нашим суспільством.