2021-01-20 Клієнт виграв скутер, придбавши масло ТМ ARECA на АЗК «БРСМ-Нафта»

Клієнт виграв скутер, придбавши масло ТМ ARECA на АЗК «БРСМ-Нафта»

Ми вміємо дивувати своїх клієнтів приємними сюрпризами. Цього разу пощастило вінничанину Володимиру Дембовському. Він став переможцем акції «Придбай продукцію ARECA – візьми участь у розіграші скутера», що проходила з 1 серпня по 31 грудня 2021 року у мережі АЗК «БРСМ».

За умовами розіграшу, клієнтам пропонували:

придбати будь-яку продукцію ТМ ARECA (моторне масло, запчастини, автоаксесуари);
отримати у касира наклейку зі скретч-покриттям з унікальним кодом та зареєструвати його на сайті: https://hammer.com.ua/.

Серед тисячі учасників переможця обирали рандомно. Представники «БРСМ-НАФТА» щиро привітали Володимира Дембовського з удачею.

Нагородою для нього став новий стильний скутер SkyBike ATLAS 150 RED і потужний заряд позитивних емоцій.
«Я користуюся послугами «БРСМ-НАФТА» вже давно. Раджу АЗК своїм знайомим та близьким, оскільки на власному досвіді переконався, що мережа не тільки турбується про своїх клієнтів, але й допомагає здійснити мрії», – зазначив переможець.

«Досягти яскравого ефекту, перевершити очікування – це одні із принципів нашої роботи з клієнтом, окрім надання високоякісного сервісу. Нам хочеться, щоб кожен міг відчути драйв та щирий захват, коли отримує класний подарунок, просто користуючись послугами АЗК. Адже БРСМ – це турбота про людей та авто», – прокоментував Андрій Біба, власник бренду «БРСМ-НАФТА».