2021-01-26 Інститут споживчих експертиз: зимове пальне “БРСМ-Нафта” витримує “арктичні” морози

Інститут споживчих експертиз: зимове пальне “БРСМ-Нафта” витримує “арктичні” морози

Інститут споживчих експертиз перевірив мережі АЗК на наявність дійсно зимового дизпалива, що не замерзає за температури до мінус 25 за Цельсієм.Проби для сертифікованої лабораторії відібрали у півтора десятка найпопулярніших мереж: БРСМ-Нафта, WOG, ОККО, Prime, Chipo, Klo, Amic, ANP, Glusco, Avantage 7, Motto, Shell, Sunoil, а також U.GO.

Експерти випробували “звичайне” дизельне пальне у морозильній камері. Результати виявилися вражаючими – дизельне пальне від БРСМ-Нафта витримує температуру мінус 34°С. За словами експертів, таку турботу про споживачів вони побачили вперше. Решта учасників також показали відмінні результати, з “мінімальним” запасом у Amic у -25°С.

Крім товарних сортів, досліджували і фірмові “коктейлі”, збагачені різними присадками. Дослідження проводилися за п’ятьма основними параметрами, що регулюються ДСТУ 7688 до: 2015: гранична температура фільтрації, цетановий індекс, вміст сірки і температура спалаху.Найбільший запас міцності за цетановим індексом виявився у зразків БРСМ-Нафта (53,6 одиниці) і Prime (53,5 одиниці), хороші результати також показали проби Shell і Chipo.

Найменший вміст сірки (5-7 мг/кг) зафіксовано у пальному четвірки мереж АЗК – БРСМ-Нафта, Prime, Chipo, Avantage 7.І нарешті температура спалаху. Даний параметр може показати, чи не потрапляли у “солярку” сторонні компоненти. Порушень у учасників не виявлено, найвищі показники – у Shell і БРСМ-Нафта.На стійкість до низьких температур експерти також перевірили преміальні марки пального. Усі зразки (Mustang diesel, Pulls diesel, БРСМ-Нафта ДП Євро Плюс, V-Power, Ventus Diesel і вітчизняний SHEBEL ДТ) продемонстрували відмінні показники морозостійкості. Особливо відзначили “Фірмове” пальне від WOG, БРСМ-Нафта і SHEBEL ДТ – воно витримало температуру – нижче 40°С!

«Ми цінуємо свою репутацію і по-справжньому розуміємо потреби автовласників. Краще будь-яких слів про це скажуть якість палива і реальні відгуки клієнтів. Чітка позиція компанії і її активність в тому, що важливо для людей: турбота про автомобіль, турбота про сім’ю, турбота про природу і навколишнє середовище. Так, на нашому зимовому пальному можна сміливо їхати в Антарктиду, але і це для нас не межа досконалості», – Андрій Біба, власник бренду БРСМ-Нафта.Більше детальної інформації про експертизу: https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/zimove-dizpalivo-na-ukrainskih-azs-rezultati-doslidzhen.htm