2021-02-15 За підтримки БРСМ у Києві відбувся міжнародний вечір професійного боксу

За підтримки БРСМ у Києві відбувся міжнародний вечір професійного боксу

Мережа АЗК «БРСМ-НАФТА» виступила титульним партнером міжнародних боксерських змагань, які організувала компанія Champion Boxing Promotion 13 лютого у Києві.

Ця подія – дещо набагато більше, ніж просто захоплююче шоу. Це і зустріч професійних спортсменів різних країн, і соціально значуща подія, яка дала ще один поштовх для розвитку українського боксу нового покоління.

Цього вечора відбулися міжнародні рейтингові і титульні поєдинки за участю боксерів з України, Туреччини, Албанії, Ізраїлю та інших країн.

«У нашій країні є молоді, перспективні боксери, які знаходяться на початку шляху своєї професійної кар’єри, але вже мають цінний досвід успішних поєдинків за кордоном. Ми прагнемо до того, щоб наші боксери розвивалися, завойовували перемоги на міжнародних рингах і ставали чемпіонами за версіями престижних боксерських організацій. Завдяки мережі БРСМ-НАФТА, що «підставила нам плече», підтримала у нелегкий для країни час – ми змогли продемонструвати потужний український бокс», – Олег Кудєров, віце-президент Національної ліги професійного боксу.

13 українських боксерів вразили суддів видовищними боями з характером. Сильні, точні удари, відмінна техніка дозволили майже усім представникам України отримати перемогу над суперниками.

Українець Олександр Абрамян завоював пояс WBC Asia в першій напісередній вазі.

Боксер суперважкої вагової категорії Олександр Бабич отримав перемогу технічним нокаутом у 4-му раунді над турецьким боксером Муратом Дургуном. Дмитро Зубко вдруге переміг на професіональному ринзі. У рамках вечора боксу, Дмитро отримав перемогу технічним нокаутом у другому раунді над турецьким боксером Муслимом Хедрієвим.

19-ти річний Роман Маркарян одноголосно за рішенням суддів здобув перемогу над турецьким боксером Озканом Мухамедом. Це вже сьома перемога хлопця на профі ринзі.

«Яскраві та безкомпромісні поєдинки викликають інтерес у мільйонів уболівальників. В Україні бокс завжди був і залишається популярним: наші талановиті спортсмени і в радянські часи, і в часи Незалежності досягали найвищих результатів. Сьогодні наші боксери є локомотивом розвитку професійного боксу в Україні. Ми пишаємося ними і я впевнений, що підтримуючи їх, ми зможемо активно розвивати національну індустрію спорту, формувати позитивний імідж держави на міжнародній арені», – Андрій Біба, власник бренду БРСМ-НАФТА.

Через карантинні обмеження, змагання відбувалися у закритому для глядачів форматі. Серед присутніх були організатори та представники спортивних ЗМІ.

Важливість та актуальність подібних змагань підкреслив Міністр спорту України Вадим Гутцайт, який завітав на вечір підтримати молодих спортсменів та нагородити президента Ліги професіонального боксу України Михайла Завялова Орденом за заслуги 1-го ступеня.