2021-04-22 «Белоруснефть» переймає досвід «БРСМ-Нафта» в розвитку паливного рітейлу

«Белоруснефть» переймає досвід «БРСМ-Нафта» в розвитку паливного рітейлу

Уже вдруге в цьому році делегація з Білорусі традиційно відвідала Україну, аби зустрітися з бізнес-партнерами. Представники «Белоруснефть» і БНК завітали в офіси та на АЗС кількох українських роздрібних операторів, зокрема, 21 квітня відбулася вже друга зустріч з оператором «БРСМ-Нафта».

Гості цікавилися форматом супермаркетів на АЗС, що у подібному виконанні планують розвивати у Білорусі. «Наш формат «супермаркет з АЗК», а не «АЗК з магазином» вирізняє нас серед інших концепцій на ринку, що відзначили і наші партнери. Ми сьогодні змагаємося за своїх клієнтів не тільки кавою, хот-догами і бургерами, а й широким асортиментом товарів у магазині», – розповів директор департаменту стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук.

За словами директора «Белоруснефть – Гомельоблнефтепродукт» Андрія Федоровича в Україні динамічно розвивається паливний рітейл, особливо в Києві.
«Ми помітили, що в Україні, зокрема в столиці, велика щільність АЗК – відповідно на ринку роздрібних нафтопродуктів досить жорстка конкуренція. Ми відвідали майже усі популярні АЗК, проте «БРСМ» хочеться відзначити особливо. У мережі діє замкнутий цикл робіт – від будівництва АЗК – до дизайну і власного імпорту товарів. Ми приємно вражені форматом повноцінного супермаркету на АЗК. Це в першу чергу – асортимент, що дозволяє зробити усі необхідні покупки прямо по дорозі додому.
Крім того, тут якісний, смачний фаст-фуд і блискавичний сервіс. У Білорусії, ми вже відкрили один такий магазин на АЗК за прикладом наших українських колег», – повідомив він.

«Для нас це безумовно хороша практика, ми вивчаємо досвід наших колег», – розповів Нафторинку заступник гендиректора «Белоруснефть» Сергій Каморников.

Крім обміну досвіду відбулися консультації з питань збільшення портфелю імпорту білоруських нафтопродуктів.
Дякуємо білоруським партнерам за візит та високу оцінку діяльності мережі АЗК «БРСМ-НАФТА». Готуємося до візиту у Білорусь.

*Нагадаємо, «БРСМ-Нафта» у 2020 р відкрила вісім супермаркетів GOOD MARKET на АЗС. Станом на середину квітня мережа налічує 206 АЗК в семи регіонах України.

(на фото Вадим Худик, директор “Гроднооблнефтепродукт”, на АЗК “БРСМ-Нафта” на вул. О.Теліги в Києві)