2021-05-12 Український гонщик обрав пальне бренду БРСМ-Нафта для національних змагань «UNDERHILL RACE»

Український гонщик обрав пальне бренду БРСМ-Нафта для національних змагань «UNDERHILL RACE»

8-9 травня на Івано-Франківщині відбулося видовищне автошоу – Чемпіонат України «UNDERHILL RACE» – національної серії із автослалому.
Змагання відвідали близько тисячі глядачів, для яких найкращі водії України продемонстрували популярні техніки автоспорту – автомобільний слалом та джимхана.

У трійку переможців увійшов Михайло Капітула – професійний гонщик та багаторічний клієнт мережі АЗК «БРСМ-Нафта».
На автомобілі BMW E30, забрендованому логотипами улюбленого паливного бренду, Михайло вразив публіку чіткою маневреністю та професіональним виконанням складних фігур.

«Якість пального дозволяє ефективно оцінювати спортивний результат, так як усі водії виступають у рівних умовах. Я завжди на 100% впевнений у надійності свого двигуна за будь-яких екстремальних умов, адже обрав перевірене часом пальне бренду «БРСМ-Нафта» і мене воно не підводило», – прокоментував Михайло Капітула, трикратний чемпіон України з авто змагань 2010, 2013 та 2014 р.

Довідково
* Автомобільний слалом – гонки на невеликій ділянці, під час яких водії на невеликій швидкості об’їжджають фішки.
* Джимхана – метою гонки є пройти трасу за мінімальний час на максимальній швидкості. На трасі розкладають перепони – конуси, колеса, бочки. Водій проходить трасу, демонструючи різні техніки водіння. На відміну від автослалому, траси джимхани не мають дорожніх ділянок і максимально насичені фігурними елементами.