2021-06-29 “БРСМ-Нафта” передала  Київському медичному інституту 8 кисневих концентраторів

“БРСМ-Нафта” передала Київському медичному інституту 8 кисневих концентраторів

Національна мережа АЗК «БРСМ-НАФТА» передала інституту серцево- судинної хірургії ім. М.М. Амосова 8 кисневих концентраторів. Апарати є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із ускладненнями дихальної системи, у тому числі хворих на ковід, які потребують госпіталізації.

«Інвестиції в державну медицину – це здоров’я української нації. Жоден бізнес не повинен стояти осторонь проблем медичних закладів. «БРСМ-НАФТА» турбується про людей і продовжує доводити це реальними вчинками, незалежно від зовнішніх обставин», – Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».

«Ми дякуємо відповідальному бізнесу, такому як «БРСМ-НАФТА», за благодійну допомогу. Нажаль, сьогодні державний бюджет розрахований лише на виплату заробітної плати медикам та комунальні платежі. Завдяки меценатам ми можемо поступово оновити обладнання, закупити необхідні та надзвичайно важливі медикаменти – у результаті врятувати тисячі життів», – коментує Василь Лазоришинець, директор інституту серцево- судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова є одним з головних закладів в Україні в лікуванні вроджених вад серця у дорослих та дітей. Щорічно в Інституті проходять обстеження десятки тисяч хворих з усієї України та виконується більше 6 тисяч операцій на серці, рівень якості і результати яких відповідають кращим світовим стандартам.