2021-07-06 Більше турботи про людей та авто: БРСМ  презентувала ще один АЗК

Більше турботи про людей та авто: БРСМ презентувала ще один АЗК

Понад 4000 тисячі промислових та продовольчих товарів в асортименті, свіжа піца, затишна зона кафе та якісне пальне за доступними цінами – все це та багато іншого пропонують відвідувачам у новому комплексі мережі «БРСМ-НАФТА» по вул. Гагаріна, 18А, с. Погреби, Броварського р-ну, Київської області.

«В основі кожної успішної справи – щоденна кропітка праця та прагнення до найкращих рішень. БРСМ-НАФТА презентувала 209-й ультра-комплекс орієнтований на задоволення потреб найвибагливіших клієнтів 24/7. Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів якісним пальним, широким асортиментом продуктів харчування, смачними стравами та повним спектром сервісів і послуг для авто. Якість нашого пального підтверджено кращими світовими лідерами у сфері інспекційних послуг», – коментує Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».

Окрім традиційного асортименту продовольчих товарів, покупці знайдуть на полицях супермаркету свіжі овочі та фрукти, м”ясні вироби, сири та ковбаси. А для більшої зручності та уникнення черг – ми створили окрему касу для придбання продуктів, тютюнових та алкогольних виробів.

Проектом комплексу також передбачена стильна зона кафе із винними шафами. Тут можна смачно поїсти, обрати улюблене італійське, французьке чи іспанське вино власного імпорту БРСМ та переглянути трансляції футбольних матчів.