2021-07-21 На 145-ти АЗК «БРСМ-Нафта» можна перевірити дозу відпуску пального

На 145-ти АЗК «БРСМ-Нафта» можна перевірити дозу відпуску пального

Формула успіху та популярності мережі АЗК «БРСМ-НАФТА» серед українців – це якісне пальне за доступними цінами та відповідальність перед кожним клієнтом.

АЗК «БРСМ-Нафта» традиційно розпочинає кампанію «ТОЧНІСТЬ ВІДПУСКУ ПАЛЬНОГО ПІД КОНТРОЛЕМ», мета якої продемонструвати прозорість і відкритість діяльності мережі, власним прикладом заохотити партнерів і конкурентів чесно вести бізнес, відповідати за свої дії.

Упродовж 21 липня по 7 серпня  *в усіх регіонах України власники автомобілів з газобалонним обладнанням (ГБО) можуть особисто перевірити точність відпуску газу за допомогою еталонних лічильників для скрапленого газу, сертифікованих Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації і захисту прав споживачів.

Встановлені на АЗК проточні мірники дозволяють з максимальною точністю показати кількість заправленого в балон газу.
«Ми турбуємося про своїх клієнтів реальними вчинками, вигідними пропозиціями, що переконує їх у чесності того чи іншого АЗК. Наша акція «ТОЧНІСТЬ ВІДПУСКУ ПАЛЬНОГО ПІД КОНТРОЛЕМ» доступна, актуальна і корисна для кожного власника автомобіля на газу. Адже встановлений в автомобілі газовий балон будь-якого виробництва не є засобом виміру. Він не проходить стандартизації і його місткість, вказана у паспорті, є суто номінальною», – зазначив Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК «БРСМ-НАФТА».