2021-08-10 БРСМ виступила офіційним партнером всеукраїнської сімейної регати

БРСМ виступила офіційним партнером всеукраїнської сімейної регати

БРСМ виступила офіційним партнером всеукраїнської сімейної регати

6-8 серпня на Трухановому острові (м. Київ) відбулася сімейна регата у форматі національного чемпіонату категорії майстри.
Участь у змаганнях, титульним спонсором яких стала мережа АЗК «БРСМ-НАФТА», взяло 15 команд із різних міст України.

«Спорт в Україні активно розвивається завдяки талановитій молоді, яка досягає високих результатів, докладаючи неймовірних зусиль. У свою чергу, БРСМ-НАФТА, як відповідальний бізнес, вважає своїм обов’язком підтримувати спорт. Такі інвестиції дають можливість молодому поколінню відчути радість руху, радість першої спортивної перемоги. Але головне – це дозволить зміцнити здоров’я всієї нації», – зазначив Андрій Біба, власник бренду «БРСМ-НАФТА».

Традиційно сімейна регата на 500 м відбувалася в два етапи серед спортсменів різної вікової категорії – як професіоналів так і просто любителів водних гонок.

«У спорту і бізнесу багато спільного, – коментує Олександр Мельничук, директор стратегічного маркетингу АЗК «БРСМ-НАФТА». – Перемога залежить від команди. Якщо вона працює як єдине ціле – можна досягти найвищих результатів. У регаті, як і в бізнесі, потрібні стратегія, тактика і удача, яка, як відомо, супроводжує сміливих».

За словами майстрині спорту, організатора регати Олександри Богданової, змагання стали чудовою можливістю для спілкування серед друзів, партнерів і однодумців. Вона також відзначила високий рівень підготовки спортсменів та нагородила переможців і всіх учасників змагань призами, наданими мережею АЗК «БРСМ-НАФТА».