2021-09-23 Реагент ECOBLUE для зменшення викидів в атмосферу

Реагент ECOBLUE для зменшення викидів в атмосферу

Ми турбуємося про своїх клієнтів та їх авто, а тому постійно удосконалюємо свої сервіси, пропонуємо продукцію найвищої якості, підтверджуючи позиції відповідального ставлення до довкілля.
Для власників автомобілів з дизельними двигунами мережа АЗК «БРСМ-Нафта» пропонує реагент, що нейтралізує шкідливі оксиди азоту – EcoBlue.

Європейські норми щодо викидів автомобілів «Євро-5» та «Євро-6» диктують відповідну політику виробників авто. Сучасний транспорт з дизельними двигунами вже у заводській комплектації обладнаний окремим баком для спеціального реагенту (32,5%-й розчин сечовини), що нейтралізує шкідливі оксиди азоту, та системою вприскування цього реагенту в потік відпрацьованих газів. А це майже весь вантажний транспорт, сільгосптехніка, автомобілі преміального класу.
Автовиробники надають рекомендації, який рівень реагенту необхідно підтримувати для конкретного автомобіля, автівки – обладнані системою сповіщення бортового комп’ютера про необхідність доливання реагенту. У «БРСМ-Нафта» розуміють, як важливо у потрібний час та у потрібному місці залити реагент.

«Наша мета, щоб клієнт завжди отримав в очікуваному місці реагент очікуваної якості за помірною ціною», – наголосив Олександр Самуха, керівник відділу комерційного контролінгу «БРСМ-Нафта». За його словами, компанії підтвердили заявку на реєстрацію власної торговельної марки EcoBlue – реагент, який на 32,5% складається з розчину сечовини.
«Ми отримали технічні умови на готову продукцію, сертифікати відповідності про те, що референтні показники готової продукції перебувають у межах, заявлених у технічних умовах. Сьогодні водії транспорту з дизельними двигунами можуть залити реагент EcoBlue на будь-якому з 210 автозаправному комплексі мережі «БРСМ-НАФТА» по всій Україні.