2021-11-26

БРСМ-НАФТА разом з ФК «Шахтар» стали на захист справедливих цін на якісне пальне

«Захищаємо якість пального та справедливу ціну» – так звучить нова маркетингова кампанія у колаборації національних брендів БРСМ-НАФТА та ФК «Шахтар» у всіх містах України.
Лейтмотив проекту, розробленого спільно з агентством Twiga Ukraine, – це публічна відповідь бренду БРСМ недобросовісним конкурентам, які поширюють в медіа-просторі недостовірну інформацію про якість та ціни на пальне у мережі АЗК.
«Кількість неправдивої інформації, що останнім часом шириться в медіа-просторі навколо бренду БРСМ – зашкалює. Прикро, що деякі гравці паливного ринку вдаються до таких брудних методів конкурентної боротьби, аби отримати лояльність наших клієнтів. Ми у свою чергу відкрито аргументуємо наші ціни на якісне пальне. Наприклад, на кожен наш чек виведено QR-код, за яким будь-який клієнт, який приїжджає до нас заправитися або купити супутні товари в магазинах при АЗК, може його відсканувати і побачити, що його чек є в базі податкової служби відповідно усі податки до бюджету було сплачено. Теж саме стосується пального, якість його підтверджена сертифікатами міжнародних лабораторій», – Олександр Мельничук, директор зі стратегії та розвитку АЗК «БРСМ-Нафта».
Відомі гравці ФК «Шахтар», які є клієнтами БРСМ другий рік поспіль, також публічно виступили на підтримку бренду.
«Я постійно за кермом і маю бути впевненим у своєму авто. Тому давно заправляюся на БРСМ, адже з якісним пальним ти перемагаєш щодня», – зазначив Андрій Пятов.
«Пріоритети БРСМ — це насамперед клієнт, сервіс та прозорість. Ті ж самі принципи і в нашого клубу щодо вболівальників та роботи. Тому нам легко було домовитися, і, як показує практика, співпраця виявилася досить ефективною. Зараз ми із БРСМ демонструємо приклад яскравої синергії двох сильних брендів. Ми певною мірою задаємо стандарти партнерської роботи, за що наші вболівальники аплодують на матчах нам стоячии», – прокоментував комерційний директор ФК «Шахтар» Дмитро Кириленко.
Рекламна кампанія триватиме до кінця грудня 2021 року. За цей період на клієнтів БРСМ та вболівальників ФК «Шахтар» чекає багато цікавих подарунків у вигляді квитків на футбольні матчі, знижок на пальне та особисті зустрічі із зірками українського футболу.