2021-12-09 Молочні відділи Good milk відкрили на АЗК «БРСМ-Нафта»

Молочні відділи Good milk відкрили на АЗК «БРСМ-Нафта»

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» продовжує активно розвиватися, перетворювати автозаправні комлекси на місця відпочинку, комфорту і максимального сервісу з турботою про клієнтів.
Відтепер у магазинах Good market працюють повноцінні відділи молочної продукції TM Good milk. В асортименті смачні тверді сири, плавлені сирки, вершкове масло, молоко, йогурти, кефір та сир м’який.

Ціни від виробника приємно здивують клієнтів, адже вони нижчі, ніж у більшості інших супермаркетів великих мереж.

Молочна продукція виготовляється на заводі «Сиророб» у Черкаській області. На підприємстві працює надсучасна лабораторію з перевірки сировини та продукції на кожному етапі виробництва, а також відділ контролю якості, де кожну партію продукції перевіряють на дотримання терміну придатності.


«Головний наш критерій у роботі – це якість, яка починається із натурального, смачного молока. У молочній промисловості, як і у нафтовій, є різни типи сировини, продавати гас для лампи як очищений гас для літаків, то це шахрайство, хоча і те, і те є пальним. Із заміною молочних жирів на рослинні теж саме. Це не означає, що сирний продукт кращий чи гірший, це просто інший продукт. Ми відрізняємося від багатьох виробників тим, що завжди чесно пишемо склад: зазначене на упаковці – відповідає наповненню», – Сергій Ковальчук, директор заводу «Сиророб».
Повноцінні відділи ТМ “GOOD MILK” вже діють за адресами:
1) м. Київ, пр-т. Маяковського, 54 А (АЗК БРСМ-Нафта)
2) м. Київ, вул. Олени Теліги, 12 Б (АЗК БРСМ-Нафта)
3) Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, 25 (АЗК БРСМ-Нафта)
4) Київська обл., с Погреби, вул. Гагаріна, 18 А (АЗК БРСМ-Нафта)
5) Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 2/7
6) Черкаська обл., м. Сміла, вул. Богдана Хмельницького, 49 Б (АЗК БРСМ-Нафта)

Чекаємо вас на АЗК «БРСМ-Нафта», турбуємося про ваш настрій та здоров’я!