2022-01-19

Національна мережа АЗК «БРСМ-Нафта» у списку найкращих роботодавців країни у сфері енергетики та ретейлу, згідно з рейтингом журналу Forbes та сайтом пошуку роботи Work.ua.
Дані оприлюднені на сайті: https://forbes.ua/ratings/50-naykrashchikh-robotodavtsiv-2022-13012022-3179

Під час відбору враховувалися ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць і їх надійність. Результати голосування базувалися на відгуках працівників, оцінці галузевих експертів та інформації з відкритих джерел.

Особливо актуальною була оцінка збереження числа співробітників і рівня заробітної плати в компаніях, а також загальні умови працевлаштування і турботи компанії про своїх працівників, можливості для їх професійного і кар’єрного росту.

«Найголовніший актив «БРСМ-Нафта» – понад 4000 розумних і надійних професіоналів, відданих своїй справі. Кожен на своєму місці докладає максимум зусиль, щоб наша мережа була серед лідерів паливного ринку. Компанія, у свою чергу, транслює сильні корпоративні цінності і культуру, забезпечує стабільну зарплату, підтримує амбіції кар’єрного росту і постійно розвивається згідно своєї довгострокової стратегії. Нам довіряють тисячі людей – це найвища нагорода», – коментує Марина Лаврінець, директор департаменту з управління персоналом.