2022-04-26 Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» надала допомогу мешканцям міст, звільнених від російських окупантів

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» надала допомогу мешканцям міст, звільнених від російських окупантів

Ми розуміємо, наскільки важливо бути ефективними, щоб витримати випробування війною, максимально допомагати українцям у цей непростий час.

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» стала паливним партнером волонтерського штабу «Армії волонтерів» та Всеукраїнського проекту «Відлуння руйнації». Учора наша команда відвідала Бородянку, Ірпінь та с. Нова Буда. Мешканцям постраждалих міст і села привезли ліки, продукти, плівку для тимчасового ремонту вікон та паски до Великодня.

Разом з волонтерами до визволеного від окупантів м. Ірпінь приїхав музичний гурт Kalush аби підтримати мешканців своїми піснями, зарядити позитивом і вірою в перемогу.

За підтримку волонтерам подякував і мер Ірпеня Олександр Маркушин: «Якщо сьогодні завдяки нам посміхнувся хоч один місцевий мешканець – ми вже зробили велику справу! Наше завдання – перемогти ворога, а потім відбудувати міста і зробити їх ще кращими!».

Довідково:

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» розпочала активну реконструкцію заправок, що постраждали від дій російських окупантів. На Варшавській трасі між Ворзелем і Бородянкою запрацював автозаправний комплекс БРСМ Немішаєве – єдиний поки що у цьому транспортному напрямку. Крім того, поступово відновлюють роботу АЗК у Березівці, Василькові, Петрівцях, Чернігові, Сумах.