2022-06-14 «БРСМ-Нафта» підтримала випускників зруйнованих ірпінських шкіл

«БРСМ-Нафта» підтримала випускників зруйнованих ірпінських шкіл

Частування від шеф-кухаря зруйнованого ресторану, класика в авторській інтерпретації під бандуру і гітару, а також актуальні подарунки – футбольні м’ячі, рюкзаки та ліхтарики від мережі АЗК «БРСМ-нафта». Так учні з понівечених школи №2 та ліцею міста Ірпінь №3 відсвяткували закінчення навчального року.

“Шкільний пікнік -2022” проходив біля понівечених будинків у сквері на 11-й лінії Ірпеня. Кожного з ірпінців, хто прийшов на пікнік, війна торкнулася по-своєму. Хтось був в окупації , хтось виїхав гуманітарним коридором, ризикуючи життям, а тепер повернувся, хтось залишився без житла, а хтось і без рідних.

«Можна зруйнувати будинки, спалити школи, але неможливо знищити українську культуру, свободу, людяність. Зараз, як ніколи, нам потрібно об’єднуватися, турбуватися один про одного, допомагати. Це війна, перш за все, за цінності і майбутнє. Впевнений, що коли ми переможемо, – станемо ще більш сильнішими, житимемо у процвітаючій європейській державі, що стане прикладом незламності і відродження на політичній карті світу», – Андрій Біба, власник бренду «БРСМ-Нафта».

Крім того, випускники онлайн передали свої пропозиції школярам з української діаспори США, які саме в ці дні, в рамках проведення Днів України в США, мають зустрічі з Сенаторами та Конгресменами з питань допомоги Україні. Вони запропонували американським компаніям доєднатися до відбудови навчальних закладів в Україні, зокрема, в місті Ірпінь, а також донести всьому світу правду про те, що відбувається в Україні, аби залучитися підтримкою.

Ірпінь – місто, нескорене ворогом, одне з тих, що найбільше відчули жахіття війни. У результаті бомбардувань, пожеж, руйнувань пошкоджень різного ступеня зазнали практично всі заклади освіти, в тому числі й дошкільної, до того ж, в місті окупантами знищено понад 300 цивільних осіб.