2022-07-21

«БРСМ-Нафта» зняла ліміти на пальне та заправляє в каністри

Відтепер кожен водій може заправитися без обмеження літражу у мережі АЗК «БРСМ-Нафта». Крім того, одна з найбільших національних мереж повернула можливість заправки пального в каністри, які можна придбати на будь-якому АЗК.

Також для усіх клієнтів, хто є учасником програми лояльності БРСМ PLUS, діють знижки від 50 коп. на кожному літрі Газу, ДП і Біо, а при покупці товару категорії фаст-фуд, знижка збільшується ще на 50 коп. Додатково клієнтам будуть нараховуватися подвійні бали на карту лояльності при покупці пального із 25 липня і до кінця місяця.

У компанії зазначили, що роблять усе можливе, аби задовольнити потреби клієнтів. Відповідно, мережа налагодила імпорт пального з Румунії, Болгарії, Азербайджану, Оману, Литви, Польщі.

«Сьогодні інфраструктура України стає не так сферою комфорту, як необхідністю для обороноздатності та розвитку держави. Ми зустріли виклики, що стали перед нами з початку війни і прийняли рішення ні в якому разі не зупинятися. Адже кожен АЗК «БРСМ-Нафта» – це «пункт швидкої допомоги» на магістралях країни. Тому ми робимо все можливе, аби мережа працювала повноцінно за будь-яких обставин. Це стосується як швидкого відновлення АЗК, що постраждали в наслідок воєнних дій, так і наявності пального», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Нагадаємо, що починаючи з 24 лютого 2022 р. «БРСМ-Нафта» безкоштовно заправляє транспорт ЗСУ, ДСНС, швидкої допомоги, поліції та ТРО. За увесь період повномасштабної війни було виділено 473 000 л. пального.