2022-07-25

На блок-пости Києва працівники “БРСМ-Нафта” доставили гарячу піцу

«Ситий воїн – сильний воїн», – одна з найбільших національних паливних мереж виступила із соціальною гастро ініціативою.

Для військових, які цілодобово несуть службу на блок-постах столиці, працівники «БРСМ-Нафта» влаштували смачний сюрприз. Дівчата доставили гарячу піцу прямо з печі магазинів Good Market на найбільші блок-пости Києва. У відповідь отримали щире здивування, посмішки і теплі слова подяки.

«Нам приємно бачити, що у цій війні немає байдужих і чужих. Кожна добра справа значима і важлива. Сьогодні дівчата почастували нас піцою, а з’їсти гарячого на службі – справжня розкіш. Тішимося нашими людьми, з ними і в бій не страшно», – Віталій, військовий.

Упродовж 5 місяців повномасштабної війни «БРСМ-Нафта» у будь-який спосіб допомагає Україні вистояти у боротьбі за перемогу. Починаючи з 24 лютого 2022 р. мережа безкоштовно заправляє транспорт ЗСУ, ДСНС, швидкої допомоги, поліції та ТРО. За увесь період повномасштабної війни було виділено 531 829 л. пального.

«Українські військові цілодобово охороняють наш спокій, захищають від ворогів і тримають оборону рідних міст 24/7. Наша турбота і підтримка для них надзвичайно важливі. Разом рухаємося до перемоги», – Юлія Турко, менеджер зі зв’язків з громадськістю мережі АЗК «БРСМ-Нафта».