2022-08-02 «БРСМ-Нафта» проводить для українських дітей майстер-класи з техніки безпеки

«БРСМ-Нафта» проводить для українських дітей майстер-класи з техніки безпеки

«БРСМ-Нафта» будує майбутнє вже сьогодні і турбується про підростаюче покоління маленьких українців. Днями, один із лідерів паливного ринку влаштував свято та навчальні експрес-курси з охорони життєдіяльності для дітей працівник заводу у Фастівському районі.

Фахівці з «БРСМ-Нафта» провели майстер-класи з техніки пожежної, медичної та військової безпеки. Михайло Кичилюк, керівник відділу охорони праці, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища мережі АЗК «БРСМ-Нафта», та його команда дала цікаві прикладні поради поводження у різних життєвих ситуаціях. Як рятуватися у разі пожежі, як не потрапити на міну і надати першу допомогу при отриманні травми – все це дітям доступно пояснили і показали на практиці.

«Для дітей війни, які заслуговують на мирне і щасливе життя, дорослі мають створювати більше приводів для радості. Ми, як соціально-відповідальний бізнес, постійно реалізовуємо проекти, де можна поєднати корисне з приємним. Цього разу нам вдалося донести до дітей і їх батьків важливу інформацію щодо правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях – у наш час це особливо актуально. Будемо продовжувати подібні заходи у всіх регіонах України», – Марина Лаврінець, директор департаменту з управління персоналом мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Разом з навчальною програмою, двоє аніматорів-поліцейських організували ігрові квести на знання правил дорожнього руху і нагородили маленьких гостей відзнаками «за кмітливість».

Наприкінці заходу на діток чекали подарунки, гаряча піца і круасани з магазинів Good Market донати і солодкі напої. Дитячий сміх і щире захоплення стали для організаторів справжньою нагородою. У час, коли навколо багато смутку – наші працівники змогли створити світло, запалити у серцях дітей впевненість, що все буде добре.