2022-09-13 «БРСМ-Нафта» допомогла Гостомельському притулку для тварин підготуватися до зими

«БРСМ-Нафта» допомогла Гостомельському притулку для тварин підготуватися до зими

Турбота українців про тварин у складний час демонструє дивовижний приклад людяності. На жаль, ворогу, який прийшов на нашу землю, така турбота абсолютно не притаманна. Ймовірно тому, багато притулків в окупованих містах стали заручниками людської жорстокості.

Волонтери мережі АЗК «БРСМ-Нафта» відвідали Гостомельський притулок для тварин, що не припиняв роботу з першого дня війни. Для маленьких пухнастиків привезли будиночок з підігрівом, а ще кілька кубів дрів для опалення приміщень, де проживають тварини.

«Тварини у притулках – чергові заручники війни. Вони перебувають у вольєрах, тому не можуть ні втекти та заховатися від обстрілів, ані самостійно знайти харчі, опиняючись в оточенні. Тварини часто приречені просто очікувати на смерть. Через бойові дії багато притулків для тварин залишилися відрізаними від постачань, а території деяких потрапили під прямі атаки окупантів. Ми втратили близько сорока тварин, проте персонал ні на день не залишив свої робочі місця. Тепер повертаємося до нормального життя завдяки небайдужим», – керівник притулку Максим Скрипник.

Цією соціальною ініціативою мережа АЗК «БРСМ-Нафта» має на меті не тільки допомогти тваринам створити належні умови проживання, а й показати важливість залучення до цієї справи якомога більшого числа благодійників. Адже будь-яка підтримка українців дає змогу задовольняти необхідні потреби безпритульних хвостиків у закупівлі корму та медикаментів, лікуванні, відбудові постраждалих від обстрілів приміщень.