2022-09-16 Благодійний фонд «БРСМ-Нафта»: допомагай знищити ворога в один клік

Благодійний фонд «БРСМ-Нафта»: допомагай знищити ворога в один клік

Головна мета всіх українців – найшвидша перемога у війні з російським агресором. Ворог у нас один – але нас багато, тому кожен може робити свій персональний вклад у перемогу, підтримуючи військових.

«Допомогти знищити ворога в один клік», – мета благодійного фонду, створеного мережею АЗК «БРСМ-Нафта». Відтепер кожен учасник програми лояльності BRSM PLUS може обрати відсоток від своєї знижки на пальне та передати на підтримку української армії. Діяльність спрямована на допомогу ЗСУ у придбанні спец. транспорту, обладнання, спорядження, медичних препаратів; облаштування місць дислокації.

Зібрані кошти будуть відображатися у відкритому доступі на сайті http://blagobrsm.com, інформація оновлюватиметься щодня. Також щомісяця ми публікуватимемо імена трьох донатерів, які передали найбільшу суму своїх знижок – їх компанія відзначить нагородами.

«Ми завжди були соціально-відповідальною компанією, а в теперішніх обставинах – це наш прямий обов’язок. Наша місія максимально допомагати нашим героям у цей важкий час. Кожен донат – вклад у спільну перемогу, кожна потрібна річ на полі бою – врятоване життя», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Знищимо ворога разом.