2023-01-19

Новий АЗК «БРСМ-Нафта» у Києві: 237 м.кв зі свіжими продуктами, гарячими стравами і коворкінгом

АЗК «БРСМ-Нафта» по вул. Жуковського, 22 відкрився після капітальної реконструкції у сучасному, комфортному форматі .

«Ми зустріли перших гостей на повністю оновленому автозаправному комплексі наприкінці грудня. Проектно-будівельні роботи тривали майже три місяці, не зважаючи на воєнний стан в країні. Прерогатива діяльності нашої мережі у власній команді фахівців на усіх етапах реалізації проекту. Особливо на відкриття чекали працівники офісів та мешканці житлових комплексів, що знаходяться неподалік. Адже тут можга не тільки облаштувати робоче місце, а й смачно пообідати і скупитися до дому», – Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Клієнтський сервіс на АЗК на Жуковського продуманий до деталей: зарядки для гаджетів, приготування справжньої італійської піци у печі, понад 4000 товарів на полицях Гуд Маркету, а ще безперебійне енергозабезпечення.

«Турбота – наша робота», – так звучить слоган, яким ми керуємося у своїй бізнес-стратегії. Тому кожен відвідувач наших АЗК впевнений мінімум у кількох речах: якісному пальному за справедливою ціною, вині, власного імпорту, відзначеному кращими сомільє, та піці, яку ми виготовляємо власноруч», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічного розвитку мережі АЗК «БРСМ-Нафта».