2023-01-25

Андрій Біба, власник торгової марки “БРСМ-Нафта”, перерахував 1,5 млн грн до благодійного фонду на підтримку ЗСУ

З перших днів російського вторгнення росії в Україну мережа АЗК «БРСМ-Нафта» безкоштовно надала транспорту критичної інфраструктури, ТРО, ЗСУ пального на суму понад 28 000 000 грн.

Крім того, компанія створила власний благодійний фонд «БРСМ», бюджет  якого становив 1,5 млн грн завдяки лояльним клієнтам мережі, які на підтримку української армії донатили відсоток своєї знижки на пальне. 24 січня Андрій Бібавласник ТМ “БРСМ-Нафта”, подвоїв зібрану суму вдвічі. Так, банк БФ «БРСМ» сьогодні становить майже 3 000 000 грн.

Україна і світ об’єдналися у боротьбі з російським агресором. Щодня на підтримку ЗСУ, волонтерів та відбудову наших міст надходить колосальна кількість донорських ресурсів. 

На початку жовтня мережа «БРСМ-Нафта» отримала сотні звернень від військових щодо надання якісного зимового спорядження, передусім спецформи. Саме тоді, за ініціативи власника ТМ “БРСМ-Нафта” – Андрія Біби, було створено благодійний фонд “БРСМ”. 

За період роботи фонду вдалося передати на передову 252 комплекти зимової форми, вартістю 902 467 грн.

«Ми почуваємося безпечно в тилу, доки наші захисники та захисниці щоденно стримують ворога на передовій. Проте вони потребують нашої регулярної та прогнозованої підтримки. Українці, як ніколи, сьогодні об’єднані у боротьбі за свободу та проти деспотизму, і демонструють це реальними вчинками. Ми продовжимо бути безпринципними у цій війні, максимально допомагаючи нашій державі – до повної перемоги над агресором», – Андрій Біба, власник ТМ «БРСМ-Нафта».