2023-03-09 Національний інститут раку отримав допомогу від «БРСМ-Нафта»

Національний інститут раку отримав допомогу від «БРСМ-Нафта»

Лихо об’єднує та згуртовує незнайомих людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Особливо це відчувається у нелегкий воєнний час, коли все більше тих, хто потребує турботи і матеріальної підтримки.

На прохання батьків, чиї діти проходять лікування у Національному інституті раку, мережа АЗК «БРСМ-Нафта» придбала сушильну машину. Побутова техніка входить до переліку речей першої побутової необхідності, адже лікування онко хворих пацієнтів у стаціонарному режимі іноді триває місяцями.

Крім основного подарунку, представники «БРСМ-Нафта» вирішили влаштувати для дітей маленьке свято. Так, почесний гість Олег Гаврилюк, народний артист України, виконав для дітей, батьків та медперсоналу кілька пісень із власного репертуару, а також зачитав свої найкращі вірші. Наприкінці зустрічі усі присутні отримали набори з екзотичними фруктами.

«Приємно жити і працювати поруч з людьми, яким не байдуже життя і здоров’я дітей. Дякуємо за вашу підтримку, щирі і чуйні серця. Що не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Адже, надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя», – Григорій Климнюк, керівник науково-дослідного відділення дитячої онкології Інституту Раку, головний спеціаліст МОЗ України за спеціальності «Дитяча онкологія».