2023-04-03

В меню «БРСМ-Нафта» з’явилася фільтр-кава з унікальним смаком

Для кавових поціновувачів та тим клієнтам, які шукають нових смакових вражень презентуємо новинку – фільтр каву. Напій не лише у два рази більший за стандартний американо, але й відрізняється від традиційної кави яскравою кислинкою та легким збалансованим смаком.

«Ми врахували підвищену увагу наших клієнтів до даного продукту у зв‘язку з простотою заварювання та унікальністю смаку», – говорить Василь Бікус, операційний директор мережі АЗК» БРСМ-Нафта». «Простими словами фільтр кава – це кава приготовлена шляхом проливу води через шар кави, який знаходиться у паперовому фільтрі. Для приготування фільтру ми обрали високоякісні крапельні кавоварки Bravilor Bonamat та каву свіжого обсмаження. Кавові зерна з Бурунді мають неперевершені ноти шоколаду та сухофруктів у смаку, цитрусову кислинку і довгий післясмак».

Фільтр кава, що є якісною альтернативою американо, коштує – 39,99 грн. Подача представляє собою формат Grab&Go, що дозволяє забезпечити високу швидкість обслуговування у пікові навантаження та задовольняє потребу в каві клієнтів, які дуже поспішають.

А ще кава на «БРСМ» дарує додаткову знижку на пальне – 50 копійок на кожному літрі ДП та бензинів, за умови сканування картки лояльності та купівлі кави до заправки авто.

Чекаємо на дегустацію за адресами:

м. Київ, вул. Жуковського, 22
м. Київ, вул. Теліги, 12Б
Київська обл., с. Бузова, вул. Садовського,1
Київська обл., с. Мила, вул. Комарова 70/1