2023-04-06

«Кожну форму обов’язково маю перехрестити, що берегла їм життя», – Віра Семченко, майстер цеху з пошиття військового одягу

Благодійний фонд «БРСМ» щодня отримує десятки замовлень на форму для військових ЗСУ. У пріоритеті запиту не тільки висока якість пошиття, а й швидку терміни, адже спец одяг продовжує бути затребуваним у місцях гострих бойових дій.

Уже понад півроку фонд співпрацює зі швейним цехом у Київській області, потужністю 15 комплектів військової форми на день. Штат співробітників – близько 20 осіб, враховуючи закрійника та ремонтного майстра. Робота колективу максимально злагоджена і точна, адже найменша помилка може коштувати комусь життя.

«Перший місяць повномасштабного вторгнення був найважчим. Ми не підіймали голови практично, відшивали за день по 10-15 комплектів одягу і передавали військовим. Втома не відчувалася, єдине чого хотілося – допомогти нашим хлопцям. Я хрестила кожну форму, молилася з вірою, що вона збереже їм життя. Роблю це досі. Сподіваюся, робота нашого колективу, то маленький вклад у перемогу і ми не здамося, доки її не здобудемо», – Віра Семченко, майстер цеху.

Днями БФ «БРСМ» отримав чергову партію відшитої форми, яку придбали на зібрані кошти клієнтів і меценатів. 19 комплектів тактичних костюмів весна-літо передали захисникам ЗСУ, 32-ї окремої механізованої бригади. Збір коштів продовжується – доєднатися до фонду, або переглянути рахунки і фото-звіти можна на сайті: https://blagobrsm.com/