2023-06-01

«БРСМ-Нафта» підтримала благодійний турнір з боксу

28 травня у м. Житомир відбувся благодійний турнір з боксу на підтримку Збройних Сил України, організований Champion Boxing Promotion. Генеральним партнером турніру традиційно стала національна мережа АЗК «БРСМ-Нафта».

«Дякуючи нашим Збройним Силам, маємо змогу проводити турніри, тренувати спортсменів, готувати їх до змагань. Усі учасники продемонстрували свою техніку і найкращі якості. Це дружній турнір, але водночас бокс – це змагання. Бажаю всім спортсменам жаги до перемоги, як у наших військових. Перемога обов’язкова за нами!», – відзначив Олександр Мельничук, директор зі стратегічного розвитку «БРСМ-Нафта».

Українські спортсмени позмагалися за першість, а глядачі благодійними внесками підтримали наших захисників.
Турнір розпочався з рівняння на державний прапор та вшануванням хвилиною мовчання захисників і мирних жителів, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учасників заходу привітали почесні гості – Олег Кудєров, віце-президент Ліги професійного боксу України та Дмитро Комаренко, майстер спорту, президент Ліги професійного боксу Житомирщини.

«Надзвичайно радий бачити таку кількість небайдужих, свідомих українців. Дуже вдячний кожному, хто берете участь в змаганнях, популяризує та розвиває професійний та любительський спорт серед молоді. Бажаю всім видовищних поєдинків, достойних суперників та феєричних перемог на боксерському ринзі. Слава Україні!», – привітав учасників Олег Кудєров.
Усі зібрані кошти від турніру передадуть військовим, які обороняють нашу країну на Сході.