2023-06-15

20 різних смаків морозива можна скуштувати на «БРСМ-Нафта»

Вершкова ніжність, полунична неперевершеність, бананова вишуканість, ягідна свіжість, або шоколадна досконалість – м’яке кремове морозиво у кульках на вагу вже на АЗК «БРСМ-Нафта».

Що може бути кращим за освіжаючий десерт у літню пору року? Наші найменші клієнти уважно слідкують за новинками, а тому вже завітали у наші маркети на заправках, аби скуштувати новинку.

Подаємо морозиво у хрусткому вафельному стаканчику та пропонуємо на вибір понад 20 смаків: тут і смак лісових ягід, фісташок, банану, дині, полуниці, карамелі, чорного шоколаду та багато інших! Ціна не менш приємна – усього 49,99 грн за 100 г.

«Діти – найщиріші і найвідданіші наші клієнти. Вони розумються на ласощах, як ніхто інший – їхнім смакам можна довіряти. Судячи з того, що за нашим морозивом вже стоїть черга на АЗК – новинка не залишила нікого байдужим. Приємно бачити, що комплекси БРСМ-Нафта стають місцем бізнес зустрічей за ароматною кавою, смачних перекусів з піцею, а відтепер можна поласувати яскравою палітрою смачного морозива», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічного розвитку «БРСМ-Нафта».

Адреси АЗК, де можна нагрібати морозиво ложками:
м. Київ, вул. Олени Теліги, 12Б
м. Київ, вул. Жуковського, 22
м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 175
м. Одеса, Київське шосе, 1