2023-07-03

Чемпіонський кубок Шахтар на АЗК «БРСМ-Нафта»

Упродовж трьох днів усі охочі могли зробити фото з чемпіонським кубком ФК «Шахтар», встановленому на АЗК «БРСМ-Нафта» по вул. Олени Теліги.

Побачити на власні очі легендарний трофей завітали гравці дитячої школи «Десна», Погреби. За словами головного тренера, для юних футболістів це не просто нагорода, а талісман, заряджений перемагати.

«Будь-який футболіст може вдосконалювати техніку роботи з м’ячем протягом кар’єри, але головний фундамент закладається в дитячому віці. Тут важливі не тільки ази, але й стимул. У підготовці майбутніх зірок футболу ми завжди використовуємо мотиваційні прийоми, як наприклад історії професійних досягнень відомих гравців, організація зустрічей з ними. Сьогодні кожному моєму учневі важливо знаходитися тут, поруч з чемпіонським кубком. Вони знають, що за нагородою стоїть колосальна праця, але наполегливість і самовіддача завжди нагороджуються. Ідея фото-зони просто чудова – це запалило вогник в очах майбутнього покоління чемпіонів», – Андрій Крупенко, тренер дитячої школи «Десна».

«Гірники» отримали кубок за перемогу в чемпіонаті України: у матчі 29-го туру української Прем’єр-Ліги донецький Шахтар переміг СК Дніпро-1 і став чемпіоном УПЛ.

Партнерська співпраця між «БРСМ-Нафта» та ФК «Шахтар» триває три роки.