2023-07-21

«БРСМ-Нафта» влаштувала свято для дітей військових та працівників заводів-партнерів.

Будь-які виклики часу не повинні забирати в дітей дитинство – солодке, сповнене пригод і подарунків.

«БРСМ-Нафта» другий рік поспіль влаштовує свято для дітей у селі Мокра Калигірка та смт Кожанка. На захід завітали місцеві мешканці, діти працівників біозаводу та молочного заводу «Сиророб», що вже багато років є партнерами мережі АЗК.

Гостей зібрали на місцевих стадіонах, які перетворили на міста професій. Маленькі гості спробували себе у ролі рятувальників, операторів АЗК, водіїв, поварів, дізналися багато корисної інформації про ці професії і здобули у конкурсах свої заслужені призи.

«Цей захід ніби ковток чистого повітря для дітей. Зараз тут, крім місцевих, проживає багато переселенців, а також діти, батьки яких воюють на Сході. Немає нічого ціннішого за щирі, щасливі посмішки. Ми вдячні організаторам казкового свята, емоції від якого ми будемо смакувати ще довго», – Олена Савченко, працівниця біозаводу, мама трьох дітей.

На локації протягом свята для всіх бажаючих працювали атракціони, а оператори мережі «БРСМ-Нафта» пригощали гостей соковитими хот-догами, круасанами і донатами.

«Віра дітей в добро – найкращий для нас подарунок. Тож ми маємо дбати, аби наша малеча не втрачала її ніколи.
Темні часи не змусять нас вимкнути світло всередині наших душ, тому діліться ним із ближніми і особливо з дітками», – Марина Лавринец, HR-директор, мережі БРСМ-Нафта.