2023-07-25

“Гарно так” – новий АЗК “БРСМ-Нафта” у Чернівцях

Якісний сервіс, смачна кухня та максимум уваги клієнту – у місті Чернівці, по вул. Комунальників, 2, відкрився новий АЗК мережі «БРСМ-Нафта».

 Новий комплекс сучасного вигляду – просторий торговельний зал, площею 120 кв.м, з широким асортиментом товарів. Тут можна знайти майже все – від снеків та смаколиків до книжок, дитячих іграшок і вин власного імпорту. Місцеві працівники не тільки готують хот-доги, а навіть самостійно випікають піцу, круасани, бургери. Все готується зі свіжих продуктів та тіста прямо на очах у клієнта у спеціально обладнаній для цього кухні.

 «Якщо пригадати початок повномасштабної війни, у памʼяті – довгі черги до автозаправок і критична нестача пального. Деякі заправки взагалі були закриті через відсутність пального. Але український бізнес швидко підлаштувався під нові умови повномасштабної війни і продовжив розвиватися. Сьогодні ми відкрили –  211-ий комплекс «БРСМ-Нафта». Він особливий тим, що зроблений абсолютно за новим форматом, таких комплексів по Україні не більше п’яти. Місія нашої мережі – це постійна турбота про людей та авто. Клієнт, який до нас заїжджає, потрапляє не просто на заправку, а в супермаркет і кафе, де його обслуговує найкраща команда професіоналів», Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу «БРСМ-Нафта».

 Також 24 липня, у день відкриття нового автозаправного комплексу «БРСМ-Нафта» до Чернівців завітав відомий український музикант CHEEV (Владислав Чижиков). На новий АЗК співак заїхав перекусити:

«Зараз триває мій тур. Вчора був Івано-Франківську, і сьогодні ми даємо концерт у Чернівцях. Зараз не вистачає часу десь поїсти в ресторані. Тому ми вирішили заїхати на АЗК, каву і піцу, чув, що вона тут дуже смачна».

З перших днів відкриття на АЗК спостерігається ажіотаж, адже тільки до кінця місяця можна отримати миттєву знижку  – до 3 грн на кожному літрі пального. Для цього клієнту потрібно витягти спеціальну скретч-картку на касі, стерти захисне покриття та отримати приємний бонус.

Докладно про новий АЗК, випадкову зустріч зі співаком та особливості сучасного ринку пального дивіться у нашому відео:

https://www.youtube.com/watch?v=vXrzyH0Suhc&feature=youtu.be