2023-08-17

«БРСМ-Нафта» допомагає розміновувати країну спільно з UNITED24

В Україні активно набирають обертів благодійні кампанії зі збору коштів на розмінування країни. Однією з таких є Uнайти – наймасштабніший розважальний проект, що об’єднує всіх українців навколо боротьби з рашистським злом!

Ініціатори проєкту — United24, одним із партнерів ініціативи стала національна мережа АЗК «БРСМ-Нафта».

«За підрахунками, Україна є найбільш замінованою країною світу, випереджаючи навіть Афганістан та Сирію. Мінами та нерозірваними боєприпасами забруднені близько 30% нашої території, згідно з даними ДСНС. Кожен українець має долучитися до важливої і пріоритетної ініціативи, аби максимально зменшити ризики загрози життя людей і відновити нормальне життя», – Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу, мережі АЗК “БРСМ-Нафта”.

У межах збору на кожному автозаправному комплексі є можливість отримати картку (Uнайт) із зображенням супергероя за 5 грн, придбавши товари на суму від 100 грн. Або ж придбайте спеціальний альбом та колекціонуйте героїв офлайн.

Щоб розпочати гру  –  встановіть додаток Uнайти. Далі скануйте та оживляйте гральні картки, тренуйте своїх Uнайтів і збирайте непереможну команду для знищення орків в доповненій реальності.

Прибуток, отриманий від продажу товарів,  перераховується до фандрейзингової платформи United24 на гуманітарне розмінування країни. Більше інформації – на сайті www.unites.com.ua.

Attachments