2023-09-19

Маєстро з валторною, пальне та фінські шкарпетки для військових – початок тижня на «БРСМ-Нафта».

З початку повномасштабної війни мережа АЗК «БРСМ-Нафта» активно допомагає знищувати ворога, надаючи військовим пальне, спец техніку та форму.

Черговим приводом зібрати захисників на одному з автозаправних комплексів стала передача авто Mitsubishi L 200 для потреб ЗСУ.

Транспорт придбала діаспора українців у Фінляндії за сприяння родини музикантів Далії, Юстаса та Лукаса Стасевських. Маскувальну сітку для нього виготовили волонтери «Сирецької сіткарні» у м. Київ, а мережа АЗК «БРСМ-Нафта» надала необхідну кількість якісного пального, аби боєць Валерій Мірошниченко доставив його на Схід, до своєї військової частини А-42/47.

Валерія Мірошниченко впізнають через всесвітньо відоме фото Олександра Зубка, на якому український захисник грає для мешканців звільненого села Забучча на зруйнованому мосту через річку Ірпінь.

Під час зустрічі талановитий артист вищої категорії Державного Академічного естрадно симфонічного оркестру, а нині боєць 241 бригади, 243 батальйону, виконав валторні кілька українських пісень. У свою чергу фотограф Олександр Зубко представив серію своїх фото робіт, марок та поштівок з музикантом, які увійшли до міжнародних фотовиставок.

Також, на знак подяки за допомогу Україні у війні, фіни передати Благодійному фонду «БРСМ» мішок(понад 100 пар) шкарпеток, зв’язаних власноруч, для співробітників мережі, які зараз воюють на передовій. Шкарпетки вважаються оберегом від ворога, бо саме їх фіни в’язали, коли у 1939 році проводжали своїх солдат захищати Фінляндію від нападу росії.