2023-09-27

12 АЗК мережі «БРСМ-Нафта» обладнали сонячними станціями

Сучасне суспільство орієнтоване на збереження екології, виробництво благ без небезпечних викидів в атмосферу та шкоди для навколишнього середовища. У такому зеленому напрямку рухається і мережа сучасних АЗК «БРСМ-Нафта», пропонуючи сонячні електростанції як ефективну альтернативу традиційному централізованому енергозабезпеченню.

Сьогодні сонячними станціями, загальною потужністю 260 кВт, обладнано 12 автозаправних комплекси та центральний офіс. Це дозволяє скоротити споживання електроенергії на 30-50%, що у грошовому еквіваленті становить 30-35 тисяч гривень в місяць з одного АЗК.

Крім того, у літній період часу АЗК із сонячними станціями можуть забезпечувати себе або критичну інфраструктуру власною електроенергією.

«Сонячні електростанції це не тільки вирішенням проблеми подачі електроенергії, а й вигідна інвестиція. На обладнання 12 АЗК ми витратили 189 тисяч доларів.
Термін окупності цих затрат становить 3 роки, а далі це стає доволі непоганим стабільним прибутком. Встановлюючи сонячні електростанції, бізнес робить крок до екологічно чистого майбутнього України!», – Анатолій Стрик, технічний директор мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

Завдяки екологічно безпечним інноваціям боротьба з глобальним потеплінням стає ефективнішою. Це невелика плата за чистоту нашої Землі та довкілля.