2024-06-17

АЗК «БРСМ-Нафта» надихає на спортивні досягнення разом з ФК «Шахтар»

В Києві на вул. Теліги відбулася унікальна подія! АЗК «БРСМ-Нафта разом» з футбольним клубом «Шахтар», встановили прямо на автозаправному комплексі — Кубок чемпіонів України та Кубок України!

Захід організовано з метою підтримки молодих спортсменів. А також для натхнення дорослих на нові перемоги, і не лише спортивні. Подія включала фото флешмоб із залученням двох трофеїв — Кубку чемпіонів України та Кубку України.

«Турбота про майбутнє нашої молоді та їх розвиток через спорт є одним із ключових напрямків нашої діяльності. Влаштовуючи такі заходи, ми не лише підтримуємо спортивний дух, а й надаємо молоді можливість відчути велич перемоги. Ми віримо, що справжній приклад успіху та здійснення мрій може надихнути їх до власних звершень у майбутньому. Це дуже важливо для нас — показувати, що в наших силах змінювати світ на краще разом.»

— Олександр Мельничук, директор з маркетингу «БРСМ-Нафта».

Ця подія стала незабутнім досвідом для багатьох дітей, які з радістю взяли участь у фото флешмобі, мріючи про свої майбутні спортивні перемоги. Батьки та їхні діти поділилися своїми враженнями, висловлюючи вдячність за турботу та підтримку.

АЗК «БРСМ-Нафта» продовжує активно підтримувати ініціативи, спрямовані на підтримку здорового способу життя та спорту, плануючи нові заходи, що допоможуть формувати здорову та активну націю.

«Це унікальна ініціатива, яку раніше не проводив жоден з операторів мережі АЗК в Україні. Ми пишаємося тим, що встановили високий стандарт у підтримці молодих спортсменів та сприянні розвитку спорту на національному рівні. Наш захід став справжнім святом для дітей та їхніх батьків і демонструє нашу відданість створенню позитивних змін у спільноті.»

«У світі професійного спорту найважче це не здобути вершину, а її утримати. Минулого року ми презентували вболівальникам та гостям «БРСМ-Нафта» наш чемпіонський кубок, здобутий у важкому футбольному сезоні під час повномасштабного вторгнення, а вже цього року захистили наш титул, та ще й виграли Кубок України, який також було представлено на АЗК». Щиро дякуємо мережі АЗК «БРСМ-Нафта» за можливість швидко і комфортно пересуватись Україною та вигравати матчі в усіх її куточках.

– Дмитро Кириленко, комерційний директор ФК «Шахтар»

Для додаткової інформації:

Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» є преміум та паливним партнером футбольного клубу «Шахтар» вже 4 роки. Завдяки нашій співпраці, ми активно взаємодіємо у підтримці чемпіонського духу, організації спортивних заходів і підготовці молодих талантів.

Співробітництво передбачає, що крім забезпечення потреб ФК «Шахтар» якісним пальним, мережа «БРСМ-Нафта» надає вболівальникам ексклюзивні знижки на пальне, а також можливість придбати символіку улюбленого клубу, узяти участь у різноманітних акціях та навіть особисто зустрітися з гравцями «Шахтаря».