2018-10-29 Офіційна позиція ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» про незаконне втручання в його діяльність з боку представників виконавчої служби

Офіційна позиція ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» про незаконне втручання в його діяльність з боку представників виконавчої служби

19 жовтня 2018 близько 17:55 приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Микола Бердар розпочав виконання рейдерської ухвали судді Деснянського районного суду м. Києва Ірини Галась, від 14.09.2018, у справі за №754/8602/18. Згідно даної протиправної ухвали майно, банківські рахунки і грошові кошти ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» повинні бути арештовані для забезпечення позовних вимог за заявою ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії».

Заявляємо, що дії голови ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» Олега Верника, судді Ірини Галась, а тепер і приватного виконавця Миколи Бердар є ланками однієї рейдерської схеми, метою якої є нанесення непоправних збитків ТОВ «ЄВРО ПАУЕР», що здійснює управління господарською діяльністю всеукраїнської мережі АЗС під ТМ «БРСМ-Нафта», з подальшим незаконним відчуженням всієї автозаправної мережі.

Також, повідомляємо, що протягом 19 жовтня 2018 за ініціативи голови ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» Олега Верника, який переслідує інтереси бізнес-структур, здійснювалося незаконне блокування АЗС ТОВ «ЄВРО ПАУЕР», що розташована в м. Васильків, по вул. Соборна, 70-А. Стихійний мітинг осіб, начебто постраждалих під час пожежі на нафтобазі під Васильковом у 2015 році, був несанкціонованим та перешкоджав законній господарській діяльності підприємства. Вказані діяння, відповідно до законів України, є кримінально караними й особи, винні у їх вчиненні, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Одночасно з цим зазначаємо, що на сьогоднішній день ТОВ «ЄВРО ПАУЕР», використовує всі можливі законні методи і правові механізми захисту від вищевказаних протиправних дій, з метою недопущення повної зупинки підприємства і забезпечення своїх зобов’язань по заправці автомобілів клієнтів високоякісним паливом.