2018-11-07 Офіційна позиція ТОВ «ЄВРО ПАУЕР»

Офіційна позиція ТОВ «ЄВРО ПАУЕР»

06 листопада 2018 на веб-сайтах деяких інформаційних агентств, зокрема УНІАН, Українські новини, Капітал, з’явилися публікації, у яких йдеться про, начебто, перемогу ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» (далі – Фонд) у судовій справі за позовом до ТОВ «ЄВРО ПАУЕР». Зі змісту даних публікацій вбачається, що вони мають негативний підтекст по відношенню до інтересів підприємства ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» – операційної компанії, що управляє мережею АЗС під брендом «БРСМ-Нафта», у зв’язку з чим товариство вважає за необхідне вказати наступне.

Подібні публікації вводять в оману стороннього читача, оскільки їх формалізовані заголовки суперечать змісту та суті описаних в текстах правовідносин та обставин, які насправді мали місце. Так, в деяких заголовках до публікацій йдеться про те, що Фонд здобув чергову перемогу у суді, однак вже з перших рядків вбачається, що мова йде не про винесення рішення по суті, а лише про відкладення судового засідання, призначеного Апеляційним судом м. Києва за скаргою ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» на ухвалу Деснянського районного суду м. Києва про забезпечення позову шляхом накладення арешту на все майно компанії. Про реальну «перемогу» у справі, яка апріорі неможлива, враховуючи незаконність оскаржуваного рішення, мова взагалі не йде.

Додатково повідомляємо про те, що незважаючи на серйозні ускладнення у роботі компанії, спричинені винесенням протиправної  оскаржуваної ухвали й продовження її дії щонайменше до 27 листопада 2018р., при вирішенні даного питання ТОВ «ЄВРО ПАУЕР» покладається на справедливість українського правосуддя й сподівається на винесення апеляційним судом позитивного рішення про скасування неправомірно накладених арештів з  усіх активів підприємства.