2018-11-15 Автозаправна мережа БРСМ-Нафта публічно демонструє принцип чесності перед водіями

Автозаправна мережа БРСМ-Нафта публічно демонструє принцип чесності перед водіями

З 5 листопада в Національній мережі АЗК «БРСМ-Нафта» розпочалася Акція «Перевір власноруч точність відпуску газу та отримай подяку від ТМ «БРСМ-Нафта» – запашну свіжозмелену каву!». Акція триватиме до 30 листопада на всіх автозаправних комплексах мережі Києва, Харкова, Одеси та Вінниці.

Кожний власник автомобілю з газобалонним обладнанням (ГБО) може особисто перевірити точність відпуску газу за допомогою еталонних лічильників для скрапленого газу, сертифікованих Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації і захисту прав споживачів. В знак вдячності за дослідницький інтерес мережа дарує водіям запашну свіжозмелену каву, тепло якої чудово зігріє в осінній день.

Така демонстрація є дуже актуальною для власників ГБО, оскільки встановлений в автомобілі газовий балон будь-якого виробництва сам по собі не є засобом виміру. Він не повірений державною метрологічною службою, і його місткість, вказана на бирці або у паспорті, є приблизною.  Це викликає плутанину, що викликає у водії сумніви щодо повноти заправки, а отже пересуди на тему чесності тієї чи іншої АЗС.Нещодавно на акцію завітали і журналісти Першого ділового телеканалу в рамках перевірки українських АЗС на точність відпуску пального. Що вони з’ясували, дивіться у сюжеті.

Запрошуємо всіх бажаючих на наші АЗК. В рамках акції ви зможете поспілкуватися з персоналом АЗК «БРСМ-Нафта», зігрітися запашною кавою від нашої мережі і за бажанням особисто перевірити точність відпуску автомобільного газу з наших паливно-роздавальних колонок.