2018-12-05 11 грудня відкривається шостий АЗК БРСМ-Нафта на Полтавщині

11 грудня відкривається шостий АЗК БРСМ-Нафта на Полтавщині

Національна мережа АЗК БРСМ-Нафта невпинно розширюється, враховуючи побажання українських автомобілістів. З 11 грудня ми станемо ще доступніше у Полтавському регіоні, буде відкрито новий автозаправний комплекс за адресою: м. Полтава, Харківське шосе, 8А.

Комплекс оформляється за всіма стандартами ТМ БРСМ-Нафта і пропонуватиме водіям якісне пальне, а саме: бензини 92 EURO, 95 EURO, 95 EURO PLUS, дизель EURO і EURO PLUS, фірмовий скраплений газ PLUS. Розташований вздовж траси з активним трафіком, комплекс стане комфортним місцем для заправки автомобілів, а культура обслуговування створить всі умови для гарного настрою автовласників.

З нагоди відкриття, традиційно, ми оголосимо безпрограшну лотерею для всіх гостей за кермом. Заправляючи авто будь-яким пальним від 25 літрів, ви отримуєте скретч-карту, під захисним шаром якої гарантовано міститься знижка до 3 грн на кожному літрі пального. Розіграш триватиме до 15 грудня 2018. Тож, заплануйте візит до нового АЗК, його GPS-координати 49.55667, 34.53444. З нетерпінням чекаємо на вас!