2018-12-29 Команда БРСМ-Нафта подарувала дітям незабутню казку

Команда БРСМ-Нафта подарувала дітям незабутню казку

У Національній мережі АЗК «БРСМ-Нафта» є чудова передноворічна традиція. В рамках корпоративної соціальної програми «Чути серцем» наша команда створює справжню казку для вихованців дитячих будинків України.

Щороку напередодні 19 грудня діти надсилають у центральний офіс нашої мережі «листи щастя», адресовані своєму покровителю Святому Миколаю. А завдання втілити в життя дитячі мрії з радістю беруть на себе наші співробітники. Кожний з нас навмання обирає таке послання і готує бажаний подарунок для того чи іншого янголятка з одного зі спеціалізованих дитячих закладів. До справи долучається і власник торгової марки «БРСМ-Нафта» Андрій Біба, який передає дітям корисні дарунки.

Цього року ми продовжили цю традицію. Однак привітання подарунком, хай і дуже потрібним, недостатньо для дітей, що торують життєвий шлях без батьків. Добре слово, щира увага і теплі обійми – ось найцінніше для них. Тому днями наша команда, як і торік, вирушила у дитячі будинки, на зустріч з юними українцями, під гаслом «Порадуймо дітей разом».

Ми привезли з собою не лише подарунки та святкові солодощі, а і справжнього Миколая, який послухав дитячі історії про минаючий рік, поспілкувався з кожною дитиною, розповів цікавинки про себе. Така зустріч дуже сподобалася діточкам, адже ми огорнули їх теплом, зміцнивши віру в казку і в те, що вони у цьому світі не самотні.

Колективи дитбудинків не залишилися у боргу. Нас і Миколая вони гостинно зустріли творчими виступами, подарувавши і нам незабутні емоції. Щиро дякуємо дітям та їх вихователям і вітаємо їх з прийдешнім Різдвом Христовим!