2019-02-08 БРСМ-Нафта нарощує присутність у Київській області

БРСМ-Нафта нарощує присутність у Київській області

У селі Підгірці в Обухівському районі Київщині відкрився новий автозаправний комплекс БРСМ-Нафта. Згідно з політикою географічного розширення мережі для об’єкту обрана зручна ділянка на 26 кілометрі Дніпровського шосе, GPS-координати: 50.25108, 30.55719. Поряд розташовані автомийка, готель і ресторан.

Комплекс оформлений відповідно до стандартів мережі БРСМ-Нафта та реалізує усі види пального: бензини 92 EURO, 95 EURO, 95E PREMIUM+, дизельне пальне EURO і EURO PLUS, фірмовий скраплений газ PLUS. Діє програма лояльності PLUS з удосконаленим порядком нарахування балів, що дозволяє автовласникам заощаджувати на придбанні пального та страв фаст-фуду до 1,40 грн на кожному літрі.

Традиційно, з нагоди відкриття для всіх гостей оголошена безпрограшна лотерея, що триватиме до 28 лютого. При купівлі будь-якого пального від 25 літрів у кожного є шанс отримати знижку до 3 грн на літрі пального. Для цього потрібно лише обрати скретч-карту з встановленого на касі боксу. Тож, поспішайте до нас у гості: заправляйте авто якісним пальним та вигравайте святкові знижки.