2019-03-14 БРСМ-Нафта формує кадровий резерв майбутнього

БРСМ-Нафта формує кадровий резерв майбутнього

В Україні відкрився сезон ярмарків вакансій для студентів-старшокурсників різних ВНЗ. Першим відкрив двері для українських і зарубіжних компаній Національний університет харчових технологій в Києві 13 березня. Команда Національної мережі АЗК під ТМ БРСМ-Нафта традиційно прийшла на зустріч зі студентами, щоб ознайомити майбутніх харчовиків зі своїми кар’єрними можливостями.

Найбільш привабливим для студентів стали такі напрямки автозаправного бізнесу ТМ БРСМ-Нафта як придорожні кафе, контроль якості продуктів харчування в маркетах при АЗК, а також мобільний додаток для автомобілістів PLUS. Тому, у стенда ТМ БРСМ-Нафта зосередилися майбутні володарі таких спеціальностей як «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», «Харчові технології» та «Інформаційні системи». «БРСМ-Нафта – вже давно не тільки заправка, а й комфортне місце відпочинку для мандрівників за кермом. У маркетах при наших комплексах водії і їх попутники можуть повноцінно пообідати, насолодитися ароматною кавою і взяти в дорогу все необхідне. Ми постійно розширюємо асортимент гарячих страв і кондитерських виробів, продуктів харчування та напоїв на полицях наших маркетів. І щоб розвивати цей напрям ще більш успішно, нам потрібні фахівці саме з харчових технологій. У свою чергу, ми гарантуємо молодим людям комфортне робоче середовище, високі зарплати, професійний розвиток і кар’єрне зростання» – розповіла менеджер з персоналу мережі Світлана Захарченко.

В ході спілкування зі студентами про їхнє працевлаштування, команда БРСМ-Нафта провела соціологічне опитування на тему «Як потрібно вдосконалити навчальний процес у ВНЗ, щоб отримати роботу своєї мрії?». На думку харчовиків, на заняття необхідно запрошувати представників провідних компаній країни в якості лекторів. «Це цікава ідея, адже так ми зможемо передати студентам практичний досвід ще до їх оформлення на роботу, це значно підвищить їх цінність на ринку праці» – зазначила Марина Лавринець, директор департаменту з управління персоналом мережі АЗК БРСМ-Нафта.

Команда мережі отримала подяку від ректора університету Анатолія Українця за внесок в майбутнє студентів, а проректор з науково-педагогічної роботи Лариса Арсеньєва зазначила, що мережа БРСМ-Нафта — єдина паливна компанія, яка бере участь в таких заходах університету. Команда мережі також висловлює подяку ректорату за можливість формувати кадровий резерв майбутнього.