2019-04-15 На гребені хвилі!

На гребені хвилі!

11 – 13 квітня відбувся перший всеукраїнський старт сезону 2019 з академічного веслування «Відкриті всеукраїнські змагання – 29-та регата пам’яті першого президента ФАВУ В.Кохненко серед юніорів» в місті Олешки, Херсонської області. Мережа автозаправних комплексів ТМ «БРСМ-Нафта» сьомий рік поспіль виступила генеральним партнером змагань та сприяла проведенню заходу, надавши організаційну та фінансову підтримку. Власник торгової марки «БРСМ-Нафта» Андрій Біба, особисто вболіваючи за молодь України, вважає таку співпрацю не лише корисною справою, а і обов’язком соціально орієнтованого бізнесу.

«Це вже традиція для нас, адже сьомий рік поспіль ми разом з федерацією. Веслування є популярним серед української молоді спортом та має серйозні олімпійські перспективи. Така підтримка є складовою програми соціальної відповідальності ТМ «БРСМ-Нафта» під назвою «Здоров’я нації». Наша команда чудово розуміє, що системні інвестиції у спорт – це запорука сильної і здорової нації» – підкреслив Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу та інновацій мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

«Така взаємодія бізнесу та Федерації академічного веслування Херсонської області яскравий приклад небайдужості що до розвитку молодого покоління. Прагнення виховати здорове покоління, допомогти юним спортсменам отримати шанс потрапити не тільки у світ великого спорту але й у здорове життя та отримати визнання на міжнародній арені», – переконаний Президент Федерації академічного веслування Херсонської області Ігор Гарагуля.

Який настрій панував на цьогорічних змаганнях з академічного веслування за підтримки ТМ «БРСМ-Нафта» можна побачити на фото.