2019-05-28 Біжимо заради маленьких сердець! Команда БРСМ-Нафта взяла участь у 27-му «Пробігу під каштанами»

Біжимо заради маленьких сердець! Команда БРСМ-Нафта взяла участь у 27-му «Пробігу під каштанами»

Ось вже 27-й рік поспіль благодійна спільнота України влаштовує у столиці спортивно-масовий проект «Пробіг під каштанами», зібрані кошти від якого спрямовуються на потреби Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України, зокрема на придбання обладнання та витратних матеріалів.

“Мета проекту” Пробіг під каштанами” незмінна протягом багатьох років – створити національну благодійну традицію і популяризувати здоровий спосіб життя. Тому ми раді, якщо якомога більше людей будуть поширювати ці ідеї. Останні 17 років реципієнтом пробігу є Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, на зібрані внески ми закуповуємо необхідне обладнання, яке допомагає рятувати життя маленьких українців”, – поінформувала ініціатор і організатор “Пробігу під каштанами” Ірина Кузнєцова.

Національна мережа АЗК БРСМ-Нафта є постійним партнером цього благодійного заходу. 26 травня 2019 команда мережі традиційно пробігла київськими вулицями майже 5 кілометрів під девізом «БРСМ-Нафта – тільки вперед заради маленьких сердець!». Це був 27-й «Пробіг під каштанами», до якого долучилося більш ніж 24 тисячі людей.

Корпоративна участь у пробігах є одним з обов’язкових проектів стратегії соціальної відповідальності ТМ “БРСМ-Нафта” – «Здоров’я Нації». У такий спосіб, окрім співучасті у фінансовій допомозі головному медичному закладу України, що лікує дітей від хвороб серця, ми популяризуємо в суспільстві принципи милосердя – невід’ємної чесноти високодуховної особистості. Також, традиція київських пробігів нагадує всім, що здоровий спосіб життя – єдиний правильний вибір, що допомагає людині ставити сильнішою!