2019-06-21 Акція «Швидка п’ятниця»

Акція «Швидка п’ятниця»

Сучасний дизайн, високоякісне пальне та європейське обслуговування. Протягом 27 років географія мережи охопила усі населенні пункти України. ТМ “БРСМ-Нафта” – не стоїть на місці, постійно вдосконалює та розширює свій клієнтський досвід. Для утримання високого рівня сервісу, в самий “спекотний” день тижня, команда мережі автозаправних комплексів ТМ «БРСМ-Нафта» ввела акцію «Швидка п’ятниця».

До неї залучили співробітників всіх департаментів компанії. Що саме роблять щоб клієнти були задоволені, розкажуть у сюжеті журналісти “Першого ділового” каналу.

За словами директора департаменту стратегічного маркетингу та інновацій ТМ БРСМ-Нафта Олександра Мельничука, – “П’ятниця на усіх заправних комплексах це максимально завантажений день. В п’ятницю кількість клієнтів зростає майже в 2 рази і ми це спостерігаємо на усіх наших автозаправних комплексах, тому уся сім’я БРСМ, усі працівники об’єднуються в одну дружню команду, виходять на автозаправні комплекси і допомагають своїм колегам, які працюють тут.”