2019-06-25 Якщо супермаркети виходять на траси, то і ми йдемо в ритейл!

Якщо супермаркети виходять на траси, то і ми йдемо в ритейл!

151-й автозаправний комплекс мережі, який відкрився у Підгірцях, не тільки демонструє новий корпоративний стандарт, а й іншу концепцію надання послуг.

Новий формат передбачає як тотальний апргейд заправного устаткування (двосторонні багатопаливних колонки Tokheim Quantum 500 з інтерактивними LED-панелями), так і переоформлення пристанційних приміщень. Щоб зробити їх затишніше плюс полегшити пошук потрібних товарів, простори зони відпочинку, касового та торгового залів розширені, а інтер’єри виконані у контрасті темних тонів і світлих панелей «під дерево».

Мережа активно розвиває лінійку товарів під своїм брендом, від технічних рідин до «пікнікові групи». І якщо раніше на АЗС можна було лише перекусити на швидкоруч (випічка, хот-доги, гамбургери, паніні, супи, каші, снеки та інше), то тепер – закупитися усім необхідним в дорогу або додому. Продуктовий асортимент поповнився сотнею бакалійних позицій, і, вирушаючи на пікнік або на пляж, можна не заїжджати до супремаркету. Або на дачу – на вибір безліч сортів макаронних виробів, ковбаси, сири, крупи, консервовані та мариновані овочі та гриби, тощо. Все – тільки відомих марок (Aro, Iberica, Bel Gusto, La Pasta й таке інше). Козирна карта мережі – тихі й ігристі вина «власного імпорту» Viticcio та Cavalli Neri з самого серця Тоскани, регіону К’янті, які можна придбати виключно на АЗС мережі. Приємним доповненням до них стали «айс-беги» – мережа закупила сумки-холодильники з прозорої ПВХ-плівки та встановила на АЗК льодогенератор. Саме те в спекотну погоду по дорозі до розташованих неподалік Блакитних озер.