2019-09-13 Операційний директор мережі «БРСМ-Нафта» Василь Бікус виступив в Києві на Міжнародній конференції Ukrainian Petroleum Market 2019

Операційний директор мережі «БРСМ-Нафта» Василь Бікус виступив в Києві на Міжнародній конференції Ukrainian Petroleum Market 2019

UPM – це наймасштабніший захід на українському ринку оптової та роздрібної торгівлі нафтопродуктами. На ньому збираються фахівці ринку, для того щоб обмінятися досвідом, обговорити новітні тенденції розвитку мережевих автозаправних комплексів закордоном та в Україні, зустрітися з представниками влади для обговорення питань законодавчого регулювання імпорту та торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом. Організатор конференції – професійний тижневик та єдиний в Україні галузевий майданчик для операторів ринку «НафтоРинок».
В своєму виступі Василь Бікус розповів про впровадження мережею «БРСМ-Нафта» проекту реконцепту своїх АЗК. «Наш новий формат – це інноваційний дизайн екстер’єру та інтер’єрів, використання енергозберігаючих технологій в освітленні зовнішніх конструкцій та внутрішніх приміщень, використання природніх матеріалів в інтер’єрі магазинів при АЗК. Все це ми робимо задля комфорту наших клієнтів, змінюємось, щоб залишатись найкращими для них», зазначив Василь Бікус. До кінця року «БРСМ-Нафта» планує реконструювати 20% своєї мережі.

В фокусі доповіді також було питання щодо змін компанії в підході до розвитку рітейлу на трасових АЗК. Василь Бікус розповів, що спираючись на закордонний досвід, а також проаналізувавши тенденції розвитку вітчизняного рітейлу, мережа «БРСМ-Нафта» прийняла рішення розвивати рітейл на своїх трасових автозаправних комплексах. «Сьогодні, ми вже маємо АЗК, де площа магазинів збільшена до 300 кв. м., значно збільшено асортимент товарів. Ми прагнемо задовольнити потреби нашого клієнта та зекономити його час. В нових магазинах наших автозаправних комплексів клієнт може купити все необхідне: від молочних продуктів до побутової хімії та товарів для тварин. Крім того, ми активно розвиваємо проект «винних бутиків», реалізуючи ексклюзивне італійське вино власного імпорту в нашій мережі».
Починаючи з 2017 року, БРСМ-Нафта почала реалізувати через свою мережу вишукане італійське вино власного імпорту ТМ Cavalli Neri та Viticcio. Динаміка продажів, як зазначив на конференції Василь Бікус, впевнено зростає. Якщо у 2017 році вино купував кожний 90-тий клієнт, у 2018 – кожний 70-тий клієнт, то в цьому році – це кожний 33-тій клієнт, на сьогоднішні мережа реалізує більше 1000 пляшок вина в день .

http://www.nefterynok.info/novosti/brsm-nafta-prodaet-bolshe-1000-butylok-vina-v-sutki

Довідка компанії.
Мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» заснована у 1992 році. Сьогодні це – 158 сучасних АЗК розташованих по всій території України. Єдиним власником мережі та засновником ТМ «БРСМ-Нафта» є український підприємець Андрій Біба. Управління операційною діяльністю мережі здійснює компанія ТОВ «Інтергеоком».