2019-09-30 Мережа АЗК “БРСМ-Нафта” стала генеральним партнером національного проекту “МІСТО ПРОФЕСІЙ”

Мережа АЗК “БРСМ-Нафта” стала генеральним партнером національного проекту “МІСТО ПРОФЕСІЙ”

Соціально важливі ініціативи – одна з невід’ємних складових корпоративної культури компанії. Відтепер “БРСМ-Нафта” допомагає малюкам визначатися з майбутньою професією. Так, за словами організаторів, формується нація фахівців свідомого вибору.

Підтримка спорту, здорового способу життя, допомога талановитій молоді, опіка над літніми людьми з особливими потребами та вихованцями дитячих будинків – ці та інші соціальні проєкти, ініційовані “БРСМ-Нафта”, входять до корпоративної програми, що триває вже не перший рік і є традиційною для компанії.

З вересня 2019 року “БРСМ-Нафта” стала генеральним партнером великого національного проєкту, що дає малюкам можливість познайомитися з різними професіями, розкрити свій потенціал і обрати справу до душі. На жаль, за статистикою, сьогодні понад половину випускників вишів не працюють за фахом. Причина цього полягає у відсутності вчасної профорієнтації, браку інформації та шаблонному ставленні до вибору спеціальності. Тож нова ініціатива покликана виправити ситуацію.

У рамках національного проєкту “Місто професій” “БРСМ-Нафта” представляє дитячий автозаправний комплекс, де дітлахи можуть спробувати себе в ролі операторів станції, пістолетників, автовласників тощо. Тут можна покататися на машинці, власноруч заправити авто, а також побути помічником на касі – розрахувати клієнта за пальне та допомогти приготувати їжу та напої. Адже справжня станція “БРСМ-Нафта” – це не лише бензин, а й цілий сучасний відпочинковий комплекс, де водії можуть випити кави, смачно пообідати, придбати різноманітні товари. Ця ідея повністю втілена і в дитячій мініатюрі АЗК в “Місті професій”. Діти отримують майстер-клас, в ігровій формі опановують ази професії та дістають перший дорослий досвід, що в майбутньому допоможе їм правильно зорієнтуватися у виборі спеціальності. Сумлінна праця не залишається без винагороди: зароблені умовні гроші (гривники) можна витратити на сувеніри чи солодощі – все як у дорослому житті.

Власник мережі “БРСМ-Нафта” Андрій Біба: “Ми підтримали цей проект, оскільки розуміємо, що відповідальність дорослих, – показати дитині світ таким, яким він є. Допомагати їм зрозуміти що таке професія та бізнес; створювати умови, де діти зможуть вчитися, отримувати нові корисні навички, знайомитись з реальністю через гру. Такі проекти розвивають уяву, образне мислення, дозволяють реалізуватися і водночас – пізнавати цей цікавий світ”.

Проєкт мандрує різними містами України. Імпровізоване “Місто професій” розгортається у паркових зонах, його відвідують тисячі маленьких гостей. 28 вересня проєкт побував у Житомирі. Батьки, що завітали на майданчик “БРСМ-Нафта”, наголосили, що хочуть, аби діти реалізувалися в житті, тому вдячні за можливість такого досвіду. Наступний пункт знайомства малюків із “БРСМ-Нафта” – Київ. 5 жовтня у столичному парку ім. Шевченка на дітлахів чекатиме спеціальна локація, що відтворить усі особливості роботи АЗК.

Довідка компанії:

Національна мережа “БРСМ-Нафта” – це 159 автозаправних комплексів на всій території України. Власниками мережі “БРСМ-Нафта” є український підприємець Андрій Біба та його дружина Світлана Біба.