2019-12-09 Безпека клієнтів та працівників АЗК на об’єктах «БРСМ-Нафта», – пріоритет для керівництва та власників мережі БРСМ.

Безпека клієнтів та працівників АЗК на об’єктах «БРСМ-Нафта», – пріоритет для керівництва та власників мережі БРСМ.

Сучасна корпоративна безпека неможлива без турботи про людське життя.

Неухильне вдосконалення системи охорони праці та запровадження дієвих інструментів управління безпекою на об’єктах мережі – були головними темами семінару “Система управління охороною праці. Поведінкові аудити безпеки».

Щороку «БРСМ-Нафта» виділяє мільйонні бюджети на вдосконалення системи пожежної безпеки та охорони праці на власних об’єктах. Фінансування різних навчальних програм для керівництва та лінійного персоналу, а також підвищення рівня компетенцій спеціалістів ПБ та ОП – важливий аспект діяльності компанії.

На цьому тижні, в рамках 8-годинного семінару було проведено зустріч топ-менеджменту з експертом з питань безпеки та охорони праці Олега Токара (Директора з розвитку Європейського співтовариства з охорони праці, голови комітету АПКБУ, засновника ГО «Vision Zero Ukraine»). Розглянуто питання щодо ролі, задач та відповідальності керівників різних департаментів в формуванні культури безпеки в компанії; розглянуто критерії оцінки ризиків та методики проведення аудитів; дієві інструменти управління безпекою на об’єктах та можливості протидії «людському фактору» в питаннях дотриманні правил безпеки.

Прийнято рішення щодо формування на 2020 рік персональних планів по підвищенню рівня безпеки на об’єктах компанії. Проведення тренінгів для усіх територіальних директорів та менеджерів АЗК. А також – впровадження цільових показників з охорони праці для керівної ланки з метою підвищення рівня культури безпеки на об’єктах мережі БРСМ-Нафта.

Адже в БРСМ-Нафта усвідомлюють індивідуальну відповідальність за безпечне виконання обов’язків кожного, – сучасна корпоративна безпека неможлива без турботи про людське життя.