2020-03-03 БРСМ-Нафта відкриває власну мережу супермаркетів при АЗК – «Good market».

БРСМ-Нафта відкриває власну мережу супермаркетів при АЗК – «Good market».

29 лютого в Одесі, по вулиці Чорноморського Козацтва, 175, було урочисто відкрито супермаркет нової мережі «Good market». Це перший в Україні магазин даного формату, в якому представлений повний асортимент товарів повсякденного попиту, що задовольняє всі основні потреби покупця.

«Good market» від БРСМ має додаткові переваги серед більшості дискаунтерів: в торговій мережі клієнти зможуть придбати хліб, свіжу випічку та піцу власного виробництва. У маркеті працює відділ кулінарії, в якому представлені страви української та європейської кухні. Також в «Good market» розроблено спеціальне меню, яке включає в себе комплексні сніданки та бізнес-ланчі.

“Наша мета – створення першої в Україні мережі АЗК даного формату. Ми хочемо, щоб наш клієнт міг придбати все найнеобхідніше в «Good market», пообідати в нашому фірмовому кафе та заправити свій автомобіль якісним пальним. Об’єднавши все в одній локації, БРСМ дає можливість людям економити найдорожче, що є сьогодні – час”, – зазначив засновник мережі Андрій Біба.

БРСМ-Нафта обіцяє найближчим часом активне відкриття нових АЗК формату “3 в 1”, а також розширення асортименту товарів на існуючих комплексах. Мережа планує привернути увагу не тільки автолюбителів, але і “піших” покупців.

Довідка: Мережа автозаправних комплексів БРСМ-Нафта була заснована в 1992 році. Сьогодні – це 167 сучасних АЗК, розташованих по всій території України. Засновником ТМ «БРСМ-Нафта» є український підприємець – Андрій Біба.